Wegański wieczór z przyjaciółkami

Wegański wieczór z przyjaciółkami

Wieczór z przyjaciółkami to coś, na czym szczególnie nam zależy w dbaniu o relacje. Chcemy spędzać czas z bliskimi, ale też tym sposobem okazujemy im nasze zainteresowanie oraz wdzięczność. Takie wieczory powinny być więc swego rodzaju obowiązkiem, ale też przyjemnością co jakiś czas. No dobrze, ale to nie byle jaki wieczór, bo wieczór wegański. Co warto przygotować tego dnia?

Przydałoby się pyszne danie główne

Skoro przychodzą do nas najlepsze przyjaciółki, to dobrze byłoby przygotować jakieś pyszne jedzenie. Doskonałą opcją może okazać się jackfruit chlebowiec. To owoc, ale nie spożyjesz go na surowo. Dopiero po obróbce termicznej można śmiało go jeść. I uwaga, wtedy ten owoc smakuje jak doskonały zamiennik mięsa. Możesz zatem swobodnie przygotować wyśmienite curry lub inne danie, które wszyscy uwielbiają. Twoje znajome być może nawet nie wyczują braku mięsa, jeśli tak jak ty, nie są wegankami. To może być też ciekawe wyzwanie i zagwostka wieczoru. Poproś je, aby spróbowały określić, co to za mięso lub zamiennik. Gwarantujemy, że będą musiały się nieźle nagłowić, aby zgadnąć ostateczną odpowiedź. Nie jest to w końcu zawsze takie proste. Gwarantujemy, że będziecie świetnie się przez to bawić.

Koniecznie postawcie na alkohol

A konkretniej na wino różowe. Takie wino smakuje wybornie w towarzystwie różnych przekąsek, ale też deserów. Jeżeli preferujecie słodkie wino, tym bardziej postawcie na obecność jakichś słodkości. To właśnie one będą doskonałym elementem stołu. Poza tym przygotuj też inne, ciekawe jedzenie. Oprócz wina mogą pojawić się też inne trunki. Bardzo popularne stały się smakowe piwa, szczególnie te owocowe często przypadają Paniom do gustu. Nawet, jeśli mężczyźni nie chcą się przyznać, to oni też uwielbiają takie smakowe warianty. Wszystko zależy znowu od naszych preferencji. Zapytaj swoich gości o to, jaki typ alkoholu jest dla nich tym ulubionym i tym najbardziej pożądanym. Goście będą zachwyceni Twoim stopniem zainteresowania!

Może tak gry planszowe dedykowane dorosłym?

Warto urozmaicić ten wieczór o różnorodne gry planszowe dedykowane dorosłym. Nie muszą być to oczywiście tylko tego rodzaju gry. Wybierzcie tak właściwie te, które rzeczywiście odpowiadają waszym upodobaniom. Wtedy na pewno będziecie zadowoleni z efektów. Takie gry planszowe doskonale zajmą czas wszystkich i sprawią, że będziecie śmiać się od ucha do ucha. Takie chwile są  najpiękniejsze, chwile w gronie cudownych znajomych. Na pewno nie zawiedziesz się takimi planszówkami, możemy Ci to zapewnić.